Verkoopproducten

Met een UNICEF-kaart of geschenk maak je twee mensen blij! De ontvanger natuurlijk, maar ook kinderen wereldwijd die een betere toekomst verdienen.

Even terug in de tijd

Na de Tweede Wereldoorlog (ruim 75 jaar geleden) is UNICEF opgericht en bracht vrij snel daarna de allereerste UNICEF-wenskaart uit! Hiermee zette vrijwilligers in Nederland UNICEF op de kaart. Inspiratiebron was een tekening van de 7-jarige Dzitka Samkova uit toenmalig Tsjechoslowakije. Dzitka stuurde de tekening op om UNICEF te bedanken voor de hulp die zij had gekregen.

Een mooie collectie kaarten en geschenken

Ook dit jaar zijn er prachtige kaarten en geschenken te koop via vrijwilligers in het land. Online bestellen is niet mogelijk. 
Onderaan deze pagina het overzicht van verkooppunten.

Met UNICEF kerstkaarten maak je twee mensen blij

Sterrenmagie € 11,95 (5 verschillende motieven x 2 stuks)

Sterrenmagie € 11,95 (5 verschillende motieven x 2 stuks)

UNICEF winterlandschap kerstkaart

Sneeuwlandschap - € 10,95 (5 verschillende motieven x 2 stuks)

Sneeuwlandschap - € 10,95 (5 verschillende motieven x 2 stuks)

Thema kaarten

Beste wensen mix - € 10,95 (5 verschillende motieven x 2 stuks)

Beste wensen mix - € 10,95 (5 verschillende motieven x 2 stuks)

Stijlvolle kerst

Slijlvol kerst € 11,95 (2 verschillende motieven x 5 stuks)

Slijlvol kerst € 11,95 (2 verschillende motieven x 5 stuks)

Winterse natuur

Winterse natuur € 10,95 (5 verschillende motieven x 2 kaarten)

Winterse natuur € 10,95 (5 verschillende motieven x 2 kaarten)

Kerstkaart Kinderen van de wereld

Kinderen van de wereld € 10,95 (2 verschillende motieven x 5 kaarten)

Kinderen van de wereld € 10,95 (2 verschillende motieven x 5 kaarten)

Oenny en de mooiste kerstkaarten

Oenny knuffel (€ 12,95)

Oenny knuffel (€ 12,95)

Oenny rugzak

Oenny rugzak € 6,95

Oenny rugzak € 6,95

UNICEF geluksbandjes

UNICEF-geluksbandjes € 1,70 en € 5,95 per stuk

UNICEF-geluksbandjes € 1,70 en € 5,95 per stuk

Bekijk welk verkooppunt voor jou het dichtst bij is: 

Friesland

Jelsum - Marijke Griffioen m.griffioen49@gmail.com

Drenthe

Odoorn - Marieke Akkerman m.akkermaneggink@planet.nl 

Ruinerwold - Ria Stummel bert.ria.stummel@planet.nl

Staphorst - Bouk Bijma boukbijma@gmail.com

Overijssel

Oldenzaal - Mieke Niks mniks@outlook.com

Oldenzaal - UNICEF Winkel:  winkelcentrum de vijfhoek. Iedere middag open

Loozen - Jenny Meesters Kroezen info@dirkmeesters.nl - 0524-562552

Flevoland

Almere - Sandra Cebollero cebollerosandra@yahoo.com

Gelderland

Lochem - Tineke Nederlof t.nederlof164@kpnmail.nl

Eerbeek - Jos Punt jospunt@kpnmail.nl

Apeldoorn - Riet van der Lee rietvanderlee4@upcmail.nl

Zuid-Holland

Den Haag - Thea van Rijswijk thearijs@hotmail.com - 06-22512632

Katwijk - Hanny Ouwehand-Bijl ahlh-ouwehand@hetnet.nl

Noordwijk - Mirjam de Wit mirjamdewit10@hotmail.com

Leiden - Wilma Franken wilmacjfranken@gmail.com - 06-22979849

Roelofarendsveen - Ine Bijnsdorp Inebijnsdorp@hotmail.nl

Meerkerk - Brenda Broekmaat brenda.b@kpnmail.nl

Rotterdam - Cobie Resoort cobieresoort7@gmail.com

Nieuwerkerk aan den Ijssel - Hans en Cornella Visser-Mol cvissermol@planet.nl - 0180-314437

Limburg

Heerlen - Tonnie Friederichs lj.friederichs@gmail.com - 045-5423422